The Greatest Guide To زنان تاثیرگذار تاریخ معاصر ایران

نشست دوم کارگروه کشاورزى  نیز با حضور تعدادی از اعضا و فعالان بخش محیط زیست و کشاورزی به میزبانی دکتر بخشنده، قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران این حوزه ازجمله مشاور وزیر در امور زنان و نیز مدیرانی از سازمان محیط ‌زیست برگزار شد. در این جلسه فرصت‌هاى کارآفرینى و خوداشتغالى زنان در حوزه کشاورزى به بحث گذاشته‌شد. سیاست‌گذارى و برنامه‌ریزی‌ها در این دو حوزه و منابع و فرصت‌ها ازجمله الزام به تخصیص بخشى از بودجه به آموزش و توانمندسازى زنان از موضوعات مطرح‌شده در این جلسه توسط معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی ورزات جهاد کشاورزی بود.

این پادشاه‌-زن ایرانی به گفته کتاب دینی و تاریخی بندهشن (٣٩١ یشت‌ها ۱+۲۷۴ یشت‌ها ۲) در زمان کیانیان بر اریکه شاهنشاهی ایران نشست.

بیشتر بخوانید  جایگاه زن در ایران باستان (زنانی قدرتمند از آن سوی قرون)

روزنامه «جوان»: رهبری، اغتشاشات اخیر را پیش‌بینی و «هشدار» داده بودند/ ایشان در اوج هوشمندی، تهدید را به فرصت تبدیل کردند

انوشه انصاری موفق در بیزینس و صنعت، اولین بانوی کیهان گرد

چهره زیبا، قد بلند، چشم‌های گیرا و لبخند همیشگی اش باعث شهرت و محبوبیت این ستاره بالیوودی شده. پادوکونه همچنین برای برند‌ های مشهوری، چون ووگ، پپسی، نسکافه، تیسوت و سونی کار مادلینگ انجام داده است.

اوج مرتبه‌ای که زنان در ایران به آن رسیده‌اند، دست‌یابی به مقام پادشاهی بوده است. یعنی رسیدن به نهایت قدرت. این زن بزرگ در سال ۶٣١ میلادی شاهنشاه ایران می‌شود.

زیباترین زنان جهان رو میشناسی؟ در جهان زنان زیبا رو و خوش چهره زیادی وجود دارن که با دیدنشون میتونی به عظمت خلقت خدا پی ببری! این زنان خوش قیافه در زمینه های دیگری هم تونستن موفق باشن و بدرخشن!

دشمنان در وقایع اخیر همه تلاش خود را کردند اما باز ???? ???? شکست خوردند

دلار توافقی حذف شد / متقاضیان، ارز را به نرخ تابلو و بدون صف از صرافی‌ها دریافت کنند

راهیان نور،الگویی موفق در تربیت فرزندان به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج زنان در گفتگویی با اشاره به اینکه راهیان نور یکی از بزرگترین عملیات های فرهنگی کشور است، گفت: راهیان نور یکی از کارهای فرهنگی موثر است که باعث انتقال فرهنگ شهدا به نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی می شود. وی ادامه داد: بحمدالله حضور...

بمب خبری؛ توافق سعودی‌ها با پاری‌سن‌ژرمن

از زنان خوش چهره افغان میشه مژده جمالزاده رو معرفی کرد که خواننده، مدل و بازیگر کانادایی افغانی است که در واقع میشه گفت دوملیتیه!

ربیعی: از انتساب مدیران زن خوشحالم علی ربیعی در حساب توییتریش نوشت: در سفر به ایلام دو مدیر زن وزراتخانه دراین استان را موفق دیدم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *